Ви тут: Головна Про нас Події Екскурсія студентів Київського університету імені Б. Грінченка до інтерактивної студії телеканалу "Глас"

В рамках навчально-виробничої практики журналісти третього курсу відвідали телеканал «Глас». На телеканалі знаходиться унікальна інтерактивна студія. Канал забезпечено новітнім устаткуванням для виробництва програм у цифровому форматі. Сучасний комплекс студії віртуальної реальності дозволяє впроваджувати нові виражальні засоби й реалізовувати найсміливіші й найоригінальніші ідеї, створюючи передачі в реальному часі з можливістю постпродакшн. Про те, як усі програми телеканалу можна створити в одній студії – дивіться у відео: