Ви тут: Головна Про нас Події Цікавому навчанню в школах бути!

Цікавому навчанню в школах бути!

Як вдосконалити управління загальним навчальним закладом? Перетворити директора-диктатора у сучасного лідера-модератора.

Таке рішення запропонували директори київських шкіл на вже традиційному круглому столі "Стратегії розвитку столичної освіти", який організовує у Київський університет імені Бориса Грінченка.

Віктор Огнев'юк, ректор університету Грінченка, визначив головну проблему сучасної шкільної освіти - це нецікаве навчання для дітей і незацікавленість вчителя в своїх результатах. Єдине рішення - змінити підхід до навчання у загальній середній освіті.

Учасники круглого столу дійшли висновку, що варто відійти від класичних стандартів класно-урочної системи. Натомість створити для учнів мобільну особисту навчальну програму, а вчителів мотивувати не лише морально, а й матеріально.

Одним з ефективних методів для досягнення цієї мети є лідерство служіння - виховання на власному прикладі нових успішних керівників сучасних шкіл.

Ви тут: Головна Про нас Події Цікавому навчанню в школах бути!