Ви тут: Головна Про нас Події Такої кількості журналістів Переяслав ще не бачив!

Такої кількості журналістів Переяслав ще не бачив!

Команда Астудії та студенти-журналісти Університету Грінченка провели насичений знімальний день у Переяславі-Хмельницькому. Знімали короткі ролики під назвою "Слава Україні" про унікальні артефакти, персоналії вітчизняної історії та дивовижні місцини нашої Батьківщини. Також подорож дала можливість вперше провести зйомки віртуального словника цікавих рідковживаних українських слів "СловОпис" на природі. Студенти розповідали про милозвучні унікальні слова, що стосуються весни, української культури та побуту. Окрім зйомок, вони милувалися красою одного з найбільших та найвідоміших музейних закладів України - національного історико-етнографічного заповідника "Переяслав".

Висловлюємо щиру подяку заповіднику за теплий прийом і дозвіл на проведення зйомок в межах його території та інших музеїв міста Переяслав-Хмельницький. Сподіваємося, що ця поїздка покладе початок плідної співпраці між Київським університетом імені Бориса Грінченка та заповідником, а її результат - розвитку української культури та піднесенню патріотизму серед молодого покоління. Всі відео, відзняті та змонтовані студентами, будуть розміщені і на сайті заповідника "Переяслав".

Студенти відкрили для себе багато нового, вдосконалили свої навички зйомок та просто чудово провели час!

Дякуємо Університету за таку можливість!