Ви тут: Головна Про нас Події Астудія отримує спеціальну відзнаку V Всеукраїнського конкурсу "Моральний вчинок"!

Соціальний проект "Дух Майдану", створений командою "Астудії" та студентами Київського університету ім. Бориса Грінченка, отримав спеціальну відзнаку в рамках V Всеукраїнського конкурсу "Моральний вчинок".  "Дух Майдану" - це телесповідь студентів-грінченківців про їхню участь у подіях Революції Гідності. Студенти розповідали про різні аспекти Майдану: взаємодопомогу, поезію, зброю - коктейль "Грушевського", силу слова, віру, моду.

Всеукраїнський конкурс "Моральний вчинок" був створений Національною експертною комісією України з питань захисту суспільної моралі спільно з Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, з метою забеспечення системної просвітницько-профілактичної роботи, морального виховання підростаючого покоління та підвищення рівня культури школярів і студентів.