ЛіТproject стартував!

Найсміливіші студенти розпочали свої пошуки. Вони впоралися із першим завданням - написали есе. Кожен з них намагався віднайти власний "ключ" до особистості Миколи Гоголя, Василя Симоненка, Михайла Коцюбинського. "Вічно молодий, вічно правий", "Борець з інформаційним шумом", "Ти помер, а ми досі говоримо" - такі яскраві тези запропонували нові учасники проекту ЛіТproject.

Маєш  оригінальний погляд на Гоголя, Симоненка, Коцюбинського? Приходь на справжній брейнстормінг 2 квітня на 13.10 до 118 ауд. (головний корпус КУ імені Б. Грінченка, вул.Тимошенка 13-б).

Своїми враженнями про участь у відбірковому турі проекту ЛіТproject поділилася Ангеліна Ломакіна, студентка 2 курсу, спеціальності "Журналістика":

"Я згадую як мучилася на нудних та одноманітних уроках української літератури, вивчаючи сторінки біографії та твори на пам‘ять, лише заради оцінки. Це ж  зовсім інше! ЛітProject - телеквест, який допомагає студентам відкрити для себе невідомі сторінки з життя українських письменників, спробувати стати цікавими та допитливи дослідниками, поексперементувати зі змістом та формою роботи. Я обрала найбільш, на мою думку, незвичайну, загадкову постать серед запропонованих - Миколу Гоголя. Особливо мене зацікавило заяложене, але до сих пір не вирішене питання - чи українець він? Я знайшла  багато цікавого та змістовного матеріалу, квінтесенцію якого виклала на сторінках свого есе. Сподіваюся потрапити до наступного туру проекту!"

"Нас заінтригували! Ми встигли прочитати лише назви та переглянути деякі тексти - цікаво, сучасно, креативно. Уже розуміємо, як складно буде обирати найкращі роботи для участі у наступних етапах квесту",  - коротко резюмувала Марічка Дудар, голова Студентського наукового товариства Гуманітарного інституту.

Нагадуємо, за умовами квесту ЛіТproject, роботи оцінюють члени Студентського наукового товариства Київського університету імені Бориса Грінченка. Науковий керівник проекту Тетяна Видайчук, доцент кафедри української мови Київського університету імені Бориса Грінченка.

Деталі тут: http://astudia.kubg.edu.ua/made-in-astudiya/hrinky.html

Ви тут: Головна Про нас Події ЛіТproject стартував!