Ви тут: Головна Про нас Події Презентація польсько-українського словника

Презентація польсько-українського словника

ПЕРШЕ ПОЛЬСЬКО-УКРАЇНСЬКЕ ВИДАННЯ ЖУРНАЛІСТСЬКИХ ТЕРМІНІВ ПРЕЗЕНТУВАЛИ В УНІВЕРСИТЕТІ ГРІНЧЕНКА

Презентація першого польсько-українського словника журналістських термінів відбулася під час святкування Дня Гуманітарного інституту, 27 березня 2015 року, в Київському університеті імені Бориса Грінченка. Автор видання Альберт Новацький — викладач Люблінського католицького університету, літературознавець та перекладач.

«Думка про створення словника з’явилася вже давно, а робота над ним розпочалася наприкінці 2013 року. Зараз словник є тільки в електронному форматі», – зазначив польський вчений. Він додав, що кожен термін складається зі слова польською мовою, граматичних особливостей, польської дефініції та українського еквівалента.

Літературознавець також досліджував памфлети українського письменника Миколи Хвильового, українські літературні маніфести та займався перекладами ділових, технічних та туристичних текстів.
Директор Гуманітарного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка Олена Бондарева подякувала Альберту Новацькому за зустріч та запропонувала співпрацю між Київським та Люблінським університетами.

Текст: Анастасія Коваленко, Наталія Лагодинська

ЖУРб-1-13д