Гурток сторітелінгу

Про тренінг

Гурток мовного сторітелінгу – це коло друзів, які біля «віртуального» вогнища вчаться розповідати історії. Розповідати їх цікаво і з користю для професії. Разом з нашими досвідченими тренерами майбутні жураналісти, видавці, інформаційники та рекламісти навчаться: писати цікаво і про головне, обирати вражаючі деталі, структурувати розповідь, знаходити унікальних героїв, робити оповідь зримою та чутною.

Як ми працюємо: збираємося раз на тиждень – офлайн чи онлайн, слухаємо тренера, дискутуємо, брейнштормимо, виконуємо завдання просто під час заняття, створюємо в Астудії реальні проекти і тішимося їхньою публікацією.

Курс має два семестри – жовтень-грудень, березень-травень.

Займаємося раз на тиждень, тренінг триває 1, 5 годин, щоразу з різними тренерами.

 

   tamaraillivna_2_copy_copy.jpg     _Степанівна_фото_copy.jpg   .Южда_зі_статуеткою_copy.jpg

 

ТАМАРА КУЦАЙ

 

Заслужена журналістка України, тренерка гуртка сторітелінгу

На своєму професійному шляху була кореспонденткою в газеті «Молодь України», завідувачкою редакції економіки інформаційного агентства УНІАН, оглядачкою телепрограми На своєму професійному шляху була кореспонденткою в газеті «Молодь України», «Вікна», авторкою та ведучою економічної телепрограми «Перехрестя», яка транслювалася на УТ-1, ICTV та інших каналах, керівницею прес-служб Державної податкової адміністрації України та Міністерства юстиції України.

Наразі викладає сторітелінг та журналістські студії у Київському університеті імені Бориса Грінченка, а також є керівницею мовного просвітницького проєкту «СловОпис» та сторітелінгового інтернет-проєкту «Історії».

 

  1. 1.Особливості трансмедійного сторітелінгу
  2. 2.Сторітелінг у народній творчості
  3. 3.Сила слова в історії: які інструменти варто задіювати й чому
  4. 4.Що руйнує історії
  5. 5.В чому живучість історій

 

МАР’ЯНА АНГЕЛОВА

 

Журналіст з універсальними навичками, письменниця, автор поезій, казок для дітей, сценарист

Досвід роботи – кореспондент інформаційного агентства, журналіст-міжнародник, кореспондент телевізійних новин, автор та сценарист телевізійних форматів ток-шоу, телемарафонів та гумористичних програм, продюсер.

Викладач навчальних курсів: Теорія і методика журналістської творчості, Майстерність телеведучого, Продюсування телевізійних програм,  Тележурналістика

Завідувач НВМ тележурналістики Інституту журналістики, керівник навчально-виробничого комплексу АстудіЯ, старший викладач кафедри журналістики та нових медіа Інституту журналістики Університету Грінченка

КУРС «1001 ІСТОРІЯ ДЛЯ ВІЗУАЛІЗАЦІЇ»

 1. Структура візуальної історії. Як це працює.

2. Створення візуальної історії . Від задуму до втілення.

3. Проблема героя візуальної історії. Давайте її вирішимо!

4. Інструменти стильного візуалу.

5. Презентація історії як специфічна візуальна акція. Зроби її вражаючою!

ГРИГОРІЙ ЮЖДА


Заслужений журналіст України. Досвід роботи -      36 років працював у системі державного телебачення і радіомовлення України, з них – 18 років заступником генерального директора Київської державної регіональної телерадіокомпанії (КДРТРК) з питань радіомовлення.

 З 2017 року – на викладацькій роботі, доцент кафедри журналістики та нових медіа, завідувач навчальної лабораторії радіомовлення Інституту журналістики Університету Грінченка.        
Член редакційної ради студентського інтернет-радіо (Radio BG).  Викладач навчальних курсів: «Радіожурналістика», «Теорія і практика новітніх медій: Створення і просування радіопроєктів», «Постановка голосу».         

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Гурток сторітелінгу