Ви тут: Головна Про нас Події Науково-методичний семінар "Формування середовища навчання англійської мови у вищих навчальних закладах"

АНГЛІЙСЬКА БЕЗ GOOGLE TRANSLATE
Викладачі мають мотивувати студентів до вивчення англійської мови. Про це йшлося під час третього науково-методичного семінару «Формування середовища навчання англійської мови у ВНЗ» у Київському університеті імені Бориса Грінченка.

На думку спеціалістів, англійська мова як навчальна дисципліна цікава тим, що вона знаходиться між теоретичним та практичним блоками, адже вона одночасно є і метою, і засобом навчання.

Молодь має безліч можливостей для вивчення іноземної мови. Однак чим більше цих можливостей, тим менше бажання у студентів її вивчати. Це і є, як вважають фахівці, проблемою для кожного навчального закладу.

Як зазначили учасники семінару, формування середовища навчання – це основа основ. На чолі цього процесу стоїть викладач і він повинен мотивувати студентів вивчати англійську. Магістранка Джастіна Нипорко вважає методичні семінари корисними.

Також, на думку фахівців, специфіку вивчення англійської мови потрібно розглядати на прикладі різних спеціальностей. Зокрема, студентам-журналістам порадили читати праці англійських майстрів публіцистики мовою оригіналу. На цьому наголосив завідувач кафедри англійської мови Дмитро Ольшанський. За його словами, педагоги мають зробити усе можливе для того, щоб знання студентів не залежали від Google перекладача.

Текст: Міла Китаєва, Дарія Мех

ЖУРб-1-13д