Спортивний брейн-ринг

СПОРТСМЕНИ ТЕЖ РОЗУМНІ!

А ніхто й не сумнівався.  Саме це довели на спортивному брейн-рингу студенти першого і другого курсу спеціальності «Фізичне виховання» і «Здоров'я людини». Конкурс проводився у форматі «Що?Де?Коли?». Команда студентів відповідала на запитання, що були завчасно складені викладачами. Гравцям відводили одну хвилину на роздуми. Для зустрічі підготували 11 запитань про здоров'я, анатомію, види спорту, олімпіади. Одне із  завдань передбачало вгадати вміст чорної скриньки, в якій сховали спортивний інвентар.

«Мені сподобалося грати в колі друзів - це було весело та цікаво, - зазначив учасник змагань Андрій Чумак. - Провідною ідеєю змагання було прищепити бажання та потяг до спорту і здорового способу життя».

Турнір закінчився з рахунком 7:4 на користь молодих спортсменів. Після здобутої перемоги, трохи втомлені, проте радісні, студенти отримали солодку винагороду та із задоволенням поділилися нею з улюбленими  викладачами.

Текст, фото: Єлизавета Василь, Карина Жар

ЖУРб-1-13д