ЛіТproject

ПЕРШИЙ СТУДЕНТСЬКИЙ НАУКОВИЙ ТЕЛЕКВЕСТ «ЛіТproject» ПРЕЗЕНТУВАЛИ В УНІВЕРСИТЕТІ ГРІНЧЕНКА
Популяризувати відомих українців мовою цифрового покоління – такий задум телевізійного наукового квесту «ЛіТproject», який презентували Студентське наукове товариство та Астудія Київського університету імені Бориса Грінченка.

«Літproject» - це квест, узяти участь у якому зможуть всі охочі. У пілотному проекті автори прагнуть відкрити і оприлюднити найцікавіші та найпотаємніші факти з життя Бориса Грінченка.

На презентації «ЛіТproject» було озвучено правила участі в дослідженні. Для того, аби стати членом однієї з команд, необхідно пройти відбірковий тур, де кожен зможе написати есе, присвячене улюбленому літературному діячеві. Потім роботи оцінять члени Студентського наукового товариства Київського університету імені Бориса Грінченка. На основі кращих робіт будуть сформовані 4 команди з 2-5 учасників. Далі гравці повинні створити яскраву презентацію свого дослідження з використанням усіх доступних відео, фото, аудіо матеріалів, документів та свідчень фахівців. Переможців визначатимуть двома способами: група компетентних експертів та самі глядачі шляхом like-голосування в соціальних мережах.

Наступні ігри присвячені трьом особистостям: Микола Гоголь, Василь Симоненко, Михайло Коцюбинський. Вже наступного тижня у вівторок (31.03.2015) та четвер (02.04.2015) відбудуться відбіркові етапи з написання есе.

«Ми хочемо, щоб у процесі квесту учасники зрозуміли, що письменник – така ж людина, як і кожен з нас, зі своїми слабкостями та недоліками», - каже учасниця програми, магістрантка Руслана Костур.

Текст: Іванна Бітківська, Ганна Бондаренко

ЖУРб-1-11-4.Од