Ви тут: Головна Про нас Події Презентація проекту "Україна і я". Благодійний аукціон

Презентація проекту "Україна і я". Благодійний аукціон

Грінченківці – віддані патріоти. Справжня любов до України у нас не на словах, а в серці. Але як хочеться виговоритися! З цією метою студенти і викладачі Гуманітарного інституту в холі першого поверху організували «вільний мікрофон», біля якого всі охочі мали змогу висловити свою думку.

Слово брали і викладачі, і студенти. Звучали вірші Ліни Костенко, авторська поезія та монологи.  Директор Гуманітарного інституту Олена Бондарева також не лишилась осторонь.

У холі неодноразово звучало гасло «Слава Україні! Героям слава!», що створювало особливу атмосферу патріотичного піднесення. З упевненістю можна сказати: «Ще не вмерла України ні слава, ні воля!», адже ми, грінченківці,  любимо Україну.

ПОМІНЯТИ ТІСТЕЧКО НА «АРТИЛЕРІЙСЬКІ ОКУЛЯРИ»
Спробували на своєму благодійному ярмарку студенти-грінченківці. Кекси щастя, апетитні тістечка, смачні бутерброди та щирі усмішки – це бачить кожен, хто сьогодні заходить в гості до Гуманітарного інституту. Купуючи неймовірну їжу, студенти мали змогу порадувати не лише себе. Як повідомили організатори благодійної акції, всі зібрані кошти передадуть воїнам в зону АТО на ремонт військової техніки. Цю ідею означили оригінальною табличкою – «на артилерійські окуляри». Одні такі окуляри коштують до 3000 гривень.
Безперечно, неможливо бути осторонь такої масштабної події, як бойові дії на Сході. Не осторонь і вся країна - допомагають банки, кінотеатри, супермаркети та громадські організації. Вже тривалий час скринька для фінансової допомоги стоїть на порозі корпусу.
Такий вид допомоги, як благодійний ярмарок, не лише дієвий, але й приємний. І себе порадуєш смачною їжею, і справу корисну зробиш.

Текст: Паксіватова Дарія, Крисенко Світлана

ЖУРб-1-11-4.Од