Ви тут: Головна Про нас Події Ярмарок проектних робіт "Мій інститут і я"

Ярмарок проектних робіт "Мій інститут і я"

Без формальностей говорили про студентське життя на ярмарку проектних робіт «Мій інститут і я». Завдяки невимушеності та дружній атмосфері захід і було названо ярмарком – місцем, де в цікавій формі студенти презентували короткі фільми про своє життя.

Розпочалася подія з фото-вікторини. Розпізнати інститутську місцинку за фотографією змогли практично всі. А студенти-журналісти виготовили в Астудії та представили ще й відео про ці куточки – ліфт, роздягальня і таємнича 227 аудиторія.

Кліпи викликали бурхливу реакцію на таке небанальне відображення звичного. Минулорічні першокурсники створили справжній реаліті-марафон - навчання, спільні розваги, підготовка до виступу «Ось ми які». У цьому кожен грінченківець зміг упізнати себе. Студенти-філологи підготували відео-розповідь про свої інтереси, переживання, мрії.

Студентка другого курсу Лейла Аюбова вважає, що основна фішка проекту – впізнаваність героїв та можливість зблизитися, краще пізнати одне одного

Текст: Бельскіте Христина, Гаращук Ірина

ЖУРб-1-13д

Відео: Ян Махівський, Денис Тітенок, Інна Устиловська, Наталія Голенба, Ліна Стопятюк, Катерина Ялова