Ви тут: Головна Про нас Події Тренінги з корпоративної культури

Тренінги з корпоративної культури

Робота в команді

П’ять вад команди та шляхи їх усунення – головне питання тренінгу з корпоративної етики  для викладачів «Робота в команді». Директор Гуманітарного інституту Олена Бондарева знає секрети побудови ефективної команди.

«Як би дивно це не звучало, але я не люблю керувати», - з цих слів вона розпочала тренінг. Директор наголосила на тому, що багато речей в колективі виконується «по вертикалі», а ефективніше - «по горизонталі», перш за все, треба подолати недовіру між колегами.

«Довіру можна виробити відкриваючи карти. Покладіть руки на стіл, - запропонувала директор, - тепер ми бачимо, що ні в кого в руці немає каменю, і ми не чекаємо удару в спину». Учасники тренінгу розробили пропозиції щодо рейтингу ефективності викладачів. Якість роботи в команді викладачів дуже важлива, адже вона обов’язково «переноситься в аудиторію».

Текст: Китаєва Л., Мех Д.

ЖУРб-1-13д

 

Шляхи подолання конфліктів

У Київському університеті  імені Бориса Грінченка ранки завжди добрі. І сьогодні, 27 березня, о 8.30 в 212 аудиторії день розпочався позитивно і корисно. З тренінгу «Шляхи подолання конфліктів», який провів один із заступників директора Гуманітарного інституту нашого університету – Анатолій Стеблецький.

Тренінг проводився не для студентів, а для викладачів. Це ще раз підтверджує, що навчатися і удосконалюватися потрібно завжди.

Вели розмову про конфлікт в цілому та психологію людських відносин, визначили критерії конструктивного вирішення і правильного сприйняття проблеми. Модератор неодноразово наголошував, що в основі вирішення будь-якого конфлікту лежить порозуміння і взаємоповага. Колориту додавали яскраві приклади з життя та цікаві запитання.

Тексь: Паксіватова Д.,Крисенко С.

ЖУРб-1-11-4.Од

 

Прояви лідерства
Модератор тренінгу Лариса Волошук акцентувала увагу на тому, яким має бути лідер-керівник. Активні командні ігри, дискусії, обговорення, індивідуальне виконання завдань дали змогу учасникам пізнати себе та провести паралелі між самоусвідомленням та повсякденним життям.
Мета заходу – покращити лідерські навички викладачів для кращого функціонування колективу, швидкого порозуміння зі студентами, вдосконалити мистецтво працювати самостійно та в команді.
Тренінг допоміг підтримати згуртованість колективу та отримати величезний заряд позитивного настрою. Учасники дізналися більше про себе та свою роль у колективі.

Текст: Лясковець Анна

ЖУРб-1-11-4.Од

 

Тренінг. Аудиторія в центрі уваги

Незабаром наш університет планує запроваджувати специфічні форми навчання – тренінги. Це

методика викладання, у якій взято за основу максимальний контакт викладача та аудиторії. Причому головний акцент робиться на аудиторії. Тренер виступає лише у ролі ведучого, який буде підказувати теми і стимулювати до активної роботи. «Навіть, якщо у вас є запитання до викладача, запропонуйте його в аудиторії, наприклад «А як ви вважаєте…» - так цю ідею формулює Андрій Боляк, модератор тренінгу з корпоративної культури. Саме він сьогодні презентував нові технології в Гуманітарному інституті.

Головна мета тренінгів – зняти напругу між студентом і викладачем.

Лектор не має заходити до аудиторії «з короною на голові». За даними статистики студент після звичайної лекції, протягом двох діб забуває приблизно 75% отриманої інформації. Нині ми маємо справу зі спрощеною версією тренінгу. Тим часом ефективні тренінги тривають по 2-3 дні з повним зануренням у атмосферу та тему обговорення.

Текст: Трибуль В.

ЖУРб-1-11-4.Од

Фото: Вікторія Трибуль ЖУРб-1-11-4.Од

Відео; Валентина Коцюба ЖУРб-1-14-2.Од

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про нас Події Тренінги з корпоративної культури