Ви тут: Головна Про нас Події Всеукраїнський день бібліотек в Астудії

Всеукраїнський день бібліотек в Астудії

Наші студенти створили свою Енциклопедію кохання, але об'єктом їхніх почуттів стала . .. КНИГА! 30 вересня у  Всесвітній день бібліотек вони записали назви своїх улюблених українських книжок у величезний фоліант. Перша у списку - Біблія, друга -  Кобзар Тараса Шевченка, на третьому місці студентського рейтингу книжок - "Маруся Чурай" Ліни Костенко. Окрасою фоліанту стали: Словарь української мови Бориса Грінченка, Конституція України, книга про Небесну сотню. Найбільше студенти люблять твори М. Коцюбинського, В. Барки, Л. Костенко, В. Підмогильного,  І. Котляревського, Т. Прохаська, В. Шкляра, І. Карпи.  Родзинкою святкування стала презентація першого кліпу Астудії у виконанні репера, студента Інституту суспільства  Дениса (Devijost) Вітковського. Акцію зізінання у любові улюбленій книзі продовжено до Дня української писемності та мови (9 листопада).

DSC 0470   DSC 0292

DSC 0617   DSC 0387