Посвята у студенти

2987 першокурсників прийняла сім'я Київського університету імені Бориса Грінченка. За даними інформаційної системи «Конкурс» на одне бакалаврське місце претендувало 37 вступників, а на магістерське – троє. Відтак нас у грінченківській родині 8259 студентів! Протягом трьох днів напередодні Дня Знань новачків за традицією посвячували в студенти. «Україна сьогодні потребує Вашого розуму, таланту, - зазначив Віктор Олександрович Огнев’юк, ректор університету, - Ви повинні зрозуміти, що змінюється не просто статус, а має змінитися Ваше ставлення до всього того, що стосується Вас: Ваше ставлення до рідних і близьких, Ваше ставлення до навчання, адже Ви маєте стати більш відповідальними. Тому я хотів би, приймаючи Вас у нашу грінченківську родину, сказати, що ми дуже раді Вас усіх бачити і вітати. Щиро всім Вам бажаю віри в наше світле майбутнє, в нашу перемогу, віри в те, що правда завжди перемагає брехню, що добро завжди перемагає зло. Слава Україні!». За традицією університету честь отримати з рук ректора символічний студентський квиток має обрана пара першокурсників. Потім цей символ зберігається у кожному інституті до наступних урочистостей. Також хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять усіх загиблих, які полягли у боротьбі за свободу і збереження суверенності України, а також мирних жителів Сходу України, які загинули від рук терористів-найманців.

Ви тут: Головна Про нас Події Посвята у студенти