Ви тут: Головна Про нас Події Святкування Дня Державного Прапора України в Київському університеті імені Бориса Грінченка

Щороку 23 серпня Україна відзначає День Державного Прапора. З нагоди цього свята в усіх корпусах Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася урочиста церемонія підняття прапора – одного з трьох символів суверенітету держави. У церемонії взяли участь студенти, ректорат та представники усіх структурних підрозділів Університету. Цей захід – символ віри студентів у велич України, її непереможний рух до миру, злагоди та процвітання.