Ви тут: Головна Про нас Події ЯК ВИСТОЯТИ В ІНФОРМАЦІЙНІЙ ВІЙНІ?

ЯК ВИСТОЯТИ В ІНФОРМАЦІЙНІЙ ВІЙНІ?

Питання війни хвилює багатьох українців. І якщо якихось сто-двісті років тому війна велася лише на фронтах, то сьогодні головним полем битви стала свідомість кожного з нас. Фейки, інформаційні атаки, вірусний контент все більше поглинає наш світ. І в такій ситуації єдиний вихід – якомога краще розбиратися в маніпуляціях, щоб не стати їхньою жертвою
7 грудня в Institute of Journalism. Borys Grinchenko Kyiv University відбувся VI Міжнародний форум «Інформаційна безпека: актуальні тренди». На ньому обговорювались наступні питання:
- гібридна війна;
- інноваційні комунікаційні технології;
- використання синтетичної реальності та штучних нейронних мереж;
- ситуація з інформаційною безпекою у різних регіонах світу;
- інформаційна безпека України.
На конференції виступили іноземні та вітчизняні експерти. Серед них завідувачка кафедри політології Латвійського національного університету Івета Рейнхолде, експерт Вірменського інституту міжнародних відносин та безпеки Рубен Меграбян, правозахисник та секретар політради руху «Шиндик» Єрмек Наримбай, заступник головного редактору сайту StopFAKE Вікторія Романюк, іспанський журналіст та політолог, Пабло Гонзалес, доцент кафедри журналістики та новітніх медіа Університету Грінченка Аліна Лісневська та інші.
Підсумував форум голова оргкомітету заходу - викладач Borys Grinchenko Kyiv University Alexander V. Kurban

Ви тут: Головна Про нас Події ЯК ВИСТОЯТИ В ІНФОРМАЦІЙНІЙ ВІЙНІ?