ДО ПАРТНЕРІВ ІЗ ПОДЯКОЮ

Партнерство в нашому глобалізованому швидкозмінному світі відіграє ключову роль. Від нього залежать імідж, проекти, позиціонування та перспективи і, власне, ще багато чого. Виграє той, хто це розуміє і ефективно вміє користуватися таким ресурсом.

У прогресивному
Borys Grinchenko Kyiv University чудово розуміють силу й перспективу партнерства. Саме тому під час організації Дня подяки було запрошено партнерів з нагоди святкування Дня університету. У 2019 році було реалізовано дуже багато цікавих проектів, де поряд відчувалось надійне і дружнє плече партнерів.
«Нам надзвичайно приємно вітати тих, із ким у 2019 році зроблено чимало спільних проектів, спрямованих на підвищення якості підготовки фахівців», - наголосив під час урочистостей ректор Університету Грінченка, доктор філософських наук, професор, академік Національної академії педагогічних наук України
Viktor Ogneviuk.
Акцент на розвиток партнерських стосунків допомагає впроваджувати цікаві сучасні проекти, розвивати необхідні компетентності під час навчання, бути сучасними і навіть сприяє подальшому працевлаштуванню випускників.
Тож двері університету завжди гостинно відчинені для традиційних та нових партнерів.
Приєднуйтесь, будемо робити світ кращим і розумнішим!https://www.youtube.com/watch?v=zZ6gXF_r6VQ

Ви тут: Головна Про нас Події ДО ПАРТНЕРІВ ІЗ ПОДЯКОЮ