ЖИВИЙ ЧАТ З #ВІЧНО_МОЛОДИМ

Поcпілкуватися з Грінченком? Легко! 9 грудня у день народження Бориса Дмитровича можливо все! Просто треба відкрити чат в Телеграмі. Цікаво? Тоді читайте далі!

У головному корпусі Borys Grinchenko Kyiv University АстудіЯ влаштувала неймовірну фотозону до Дня університету. Студенти, викладачі і наші гості могли зробити селфі із сучасною версією геніального лексикографа.Такий собі Грінченко в маскувальній куртці, треніках і з телефоном. Тут же підсумовували акцію "теплі історії", яку започаткували напередодні. В ній викладачі і студенти розповідали історії свого знайомства і з особистістю Грінченка, і з нашим університетом. Історії вийшли неймовірно теплі... Повну версію читайте на сайті університету. А ще всі охочі могли зафоткатися із затишними снудами, шапочками і светриками, адже це "теплі історії".

Та, мабуть, найцікавіше було наживо у чаті поспілкуватися із
самим героєм дня! Телеграм-канал #вічно_молодий весь день приймав повідомлення. Борис Грінченко у прямому ефірі "відповідав" на цікаві запитання: як усе встигнути, як скласти сесію... Було навіть запрошення на пари. Що ж насправді казав Грінченко? Ну, певно, говорив він... цитатами зі своїх творів, кожним словом допомагав знайти відповіді на складні і не дуже питання студентів-грінченківців. Ось такий він, актуальний, веселий, патріотичний! Словом, наш Грінченко! Окрім іншого, десятки селфі з героєм дня потрапили до стрічки каналу.
Біля фотозони можна було не лише наробити крутих фото на весь рік, а ще й дізнатися трохи про своє майбутнє. На гігантському стаканчику кави гості знаходили цікаві передбачення, які обов'язково здійсняться у наступному році! І знову тут не обійшлося без допомоги Бориса Дмитровича.
Хочете дізнатися більше - вмикайте відео!

Ви тут: Головна Про нас Події ЖИВИЙ ЧАТ З #ВІЧНО_МОЛОДИМ