Ви тут: Головна Про нас Події ПОСВЯТА У СТУДЕНТИ. СВЯТО НА СПІВОЧОМУ

ПОСВЯТА У СТУДЕНТИ. СВЯТО НА СПІВОЧОМУ

На Співочому! Серед вишуканих квіткових панно, між грозою та сонечком зустрічають своє студентство нові грінченківці. І хоча ми вже давно перейшли на 100- бальну систему оцінювання, але кому ж не хочеться отримати своє "п'ять" від самого ректора Віктора Огнев'юка.
За результатами вступної кампанії Університет Грінченка увійшов до п'ятірки кращих вишів столиці і потрапив у загальноукраїнську десятку! Ось так! Тому кожен, хто отримав сьогодні свій студентський квиток і ті, кому вдалося торкнутися культового гіганта - величезного студака, який точно приносить щастя)) можуть почати пишатися!

"Ми прагнемо до того, щоб кожен вступник отримав те, для чого вступав", - обіцяє ректор Університету Грінченка Віктор Огнев'юк
Ласкаво просимо до родини грінченківців!

Ви тут: Головна Про нас Події ПОСВЯТА У СТУДЕНТИ. СВЯТО НА СПІВОЧОМУ