НЕБЕСНІЙ СОТНІ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ

«Міфи – це мрії раси. Мрії – це міфи людини». Таке висловлювання Зигмунда Фройда американець українського походження Даніель Григорчук поставив епіграфом до свого роману «Міф та божевілля». 23 січня книжку презентовано в Київський Університет Імені Бориса Грінченка. Характерно, що сам автор не є професійним письменником. Він лікар, професор медицини Іллінойського університету в Чикаго. Що стосується самого роману, він являє собою художній погляд на події Революції Гідності, поєднує магічний реалізм та міфологію з документальною хронологією. Це – гостросюжетна драматична історія про пошуки нацією своєї ідентичності. Головні герої роману, посланці Сходу і Заходу України, зазнаючи тяжких випробувань, усвідомлюють, що можуть об’єднатися, аби знищити загрозу, яка нависла над ними та їхньою країною. Для українського читача – це ще й можливість поглянути на революційний Майдан з іншої географічної та ментальної точки світу. Те, що твір написано англійською, для людей, які не живуть щоденно українськими новинами та не були свідками і учасниками описаних подій, означає, що історія про Революцію Гідності виходить за межі суто національних реалій. Вона охоплює загальнолюдські проблеми особистого морального вибору, індивідуальної відповідальності за світовий розвиток.

Ви тут: Головна Про нас Події НЕБЕСНІЙ СОТНІ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ