З НОВИМ РОКОМ, КИТАЮ

Здається лише учора ми вітали один одного з новим, 2019 роком. Сьогодні ж, він вже сам впевнено пише свою історію. А от у Китаї його лише готуються зустріти. Там новий рік пов’язаний з настанням весни, пробудженням природи і початком посівних робіт. Дата святкування залежить від місячного календаря, тому вона щоразу змінюється, але обов’язково у межах січня-лютого. Цьогоріч початок нового 2019 року в Китаї відзначатимуть 5 лютого. Для китайців – це родинне свято, на яке вся сім’я збирається разом, де б хто не був. А от студенти Китайської Народної Республіки, які навчаються в Україні, свій новий рік, що наближається,18 січня вітали у стінах Київський Університет Імені Бориса Грінченка. Тут відбувся великий концерт, організований Спілкою китайських студентів в Україніі, яких, до речі, у нас навчається близько 5 тисяч. А проведено це емоційне дійство за підтримки Посольства КНР в Україні. Вже не перший рік дипломатичне представництво цієї дружньої нам держави підтримує Університет у різних його ініціативах та починаннях. «Так триватиме й надалі. Більше того, ми не лише будемо зміцнювати вже існуючі зв’язки, а й втілюватимемо нові форми співпраці, зокрема у форматі проекту «Один пояс, один шлях». На цьому наголосив Надзвичайний і Повноважний Посол КНР в Україні пан Ду Вей. А ректор Університету Грінченка Viktor Ogneviuk відзначив велику роль Посольства у тому, що студенти і викладачі вишу мають змогу проходити стажування і навчання у кращих університетах Піднебесної. За особистий значний внесок у розвиток Університету Віктор Огнев’юк вручив пану Ду Вею медаль Бориса Грінченка. А далі зала поринула у настрої власне самого концерту – справжнього запального молодіжного шоу. Тож, з Новим роком тебе, Китаю.

Ви тут: Головна Про нас Події З НОВИМ РОКОМ, КИТАЮ