Ви тут: Головна Про нас Події ДЕНЬ ПЕДАГОГІЧНОГО ІНСТИТУТУ: ЯК СВЯТКУВАЛИ

ДЕНЬ ПЕДАГОГІЧНОГО ІНСТИТУТУ: ЯК СВЯТКУВАЛИ

«Кращий шлях передбачити майбутнє – це створити його». Саме ці слова Пітера Друкера були наскрізними під час святкування Дня педагогічного інституту. Викладачі, студенти та гості свята поринули в атмосферу майбутнього освіти: студентський флешмоб «Ми - це майбутнє», англомовний квест «Step forward», капсула часу «F-message»! А ще новий формат святкувань – неординарні тренінги і майстер-класи, де всі учасники творили яскраві образи майбутніх педагогів, хором виконували пісні, грали в інтригуючі ігри та відкривали для себе таємні ходи освітнього простору. А ще була справжня церемонія нагородження! Трояндова! Студенти номінували найкращих педагогів Інституту спеціальними відзнаками та вручили прекрасні білі троянди. Та яке ж свято без солодощів? Надзвичайний торт став окрасою свята і припав усім до смаку. Тож вітаємо Педагогічний інститут та бажаємо миру і процвітання! Більше - у нашому відеоролику!

Ви тут: Головна Про нас Події ДЕНЬ ПЕДАГОГІЧНОГО ІНСТИТУТУ: ЯК СВЯТКУВАЛИ