Ви тут: Головна Про нас Події СТУДЕНТИ-ЖУРНАЛІСТИ ЗУСТРІЛИСЯ З ВІДОМОЮ РЕПОРТАЖИСТКОЮ ЄЛИЗАВЕТОЮ ГОНЧАРОВОЮ

СТУДЕНТИ-ЖУРНАЛІСТИ ЗУСТРІЛИСЯ З ВІДОМОЮ РЕПОРТАЖИСТКОЮ ЄЛИЗАВЕТОЮ ГОНЧАРОВОЮ

Зустріч, під час якої паузи заповнені тишею, яку теж можна слухати, бо це насправді процес осмислення, усвідомлення, нові відчуття та знання. Про війну. Про людей, які живуть на лінії фронту, і в долі яких, не запитавши, увірвалася війна, що все перемолотила, перемолола, змінила і зболеним нервом намалювала свій сюжет.
Як має працювати репортер? Чи фіксувати механічно все побачене, чи висвітлювати соціальну проблему? Про нову книгу репортажів Єлизавети Гончарової «(Не)воля», яку надрукувало видавництво «Темпора», говорили 25 жовтня в Університеті Грінченка.
Авторка пише про сиротинці та тюрми на Донбасі, незаконні місця утримання полонених на окупованих територіях, а також про людей, які живуть там, де війна.
Про історію жінки, яка за свою проукраїнську позицію отримала гранату з розтяжкою. Про історії людей, які потрапили в полон. Про тих, хто й не думав про війну, проте вона прийшла в їхні оселі.
«Найгірше на цій війні – це узагальнення. Коли кажуть, що, мовляв, вони там самі всі винні, що в них все так відбулося. Це неправда. Так не можна казати», - каже Єлизавета Гончарова.
За її словами, журналісти, які приїжджають на лінію фронту, повинні також подавати правдиву й об’єктивну інформацію, а не робити якісь стереотипні узагальнення.
Подібні зустрічі неабияк важливі для студентів-журналістів Institute of Journalism. Borys Grinchenko Kyiv University, адже за кілька років їм доведеться формувати інформаційну картину України.
Разом з Helena Rosinska, Oksana Juravskaja