ДЕНЬ ІНСТИТУТУ ЖУРНАЛІСТИКИ

Їжачки й їжаченята, вітаємо всіх із Днем нашого любого Інституту журналістики! Як пройшло свято? Особливо, унікально та неймовірно зірково!
Із самого ранечку студенти відвідали серію майстер-класів від відомих працівників медіа-сфери. Це і знані журналісти, і переможці фестивалю Young Lions Competitions, і відомі рекламісти, і успішні випускники… Перелік довжелезний. Серед віп-гостей: журналіст та телеведучий Костянтин Грубич, заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Марина Хонда, народний депутат України 8 скликання Ганна Гопко і, звичайно, круті рекламісти Віталій Капустян та Ілля Янковський.
Що ж, ІЖики, вітаємо із нашим святом! Вмикайте відео і дізнавайтеся більше цікавенького про День Institute of Journalism. Borys Grinchenko Kyiv University!

Ви тут: Головна Про нас Події ДЕНЬ ІНСТИТУТУ ЖУРНАЛІСТИКИ