ЧОРНОБИЛЬ. ЦЕ БУЛО ЯК УЧОРА

Рівно 33 роки тому стався вибух на Чорнобильській атомній електростанції. Ця трагедія і досі вважається найбільшою техногенною катастрофою у світі. Тодішній Радянський Союз мобілізував усі свої ресурси на ліквідацію цієї аварії. Були залучені і міжнародні донори. Особлива місія випала на долю українських журналістів. З перших днів катастрофи чимало з них регулярно виїжджали на станцію і, ризикуючи своїм здоров’ям і життям, розповідали про наслідки аварії, висвітлювали хід робіт з її ліквідації. Свій значний внесок у цю справу зробила і велика команда Українського телебачення – журналісти, оператори, інженери, водії, інші професіонали. Серед них був і тележурналіст, а нині творчий працівник АстудіЯ Павел Власов. Редактор АстудіЯ розповідає студентам Institute of Journalism. Borys Grinchenko Kyiv University про те, як працювали журналісти в тих непростих умовах. Пам'ятаймо!

Ви тут: Головна Про нас Події ЧОРНОБИЛЬ. ЦЕ БУЛО ЯК УЧОРА