Ви тут: Головна Про нас Події УКРАЇНА-КИРГИЗІЯ: НА ПЕРЕТИНАХ ПАРТНЕРСТВА

УКРАЇНА-КИРГИЗІЯ: НА ПЕРЕТИНАХ ПАРТНЕРСТВА

Унікальний навіть для світової практики факт: у Киргизії вибори проводяться лише на основі біометричних даних громадян. Тобто, кожен виборець може проголосувати тільки за себе, а ймовірність фальсифікації дорівнює нулю. Такою інформацією поділився Посол Киргизстану в Україні Жусупбек Шаріпов на відкритій лекції для студентів Borys Grinchenko Kyiv University. 27 лютого дипломат був гостем вишу. Він також наголосив, що Україна для Киргизької Республіки є дуже важливим, як політичним так і економічним, партнером. На жаль, впродовж останніх п’яти років, за умов російсько-українського конфлікту, товарообіг між Україною і Киргизією зі 160 мільйонів доларів скоротився майже у чотири рази. Але останнім часом намітилися стійкі тенденції до повернення втраченого завдяки міжкультурним зв’язкам двох країн. Є чимало прикладів їх розбудови, а один із найпромовистіших – низка минулорічних заходів, приурочених 90-річчю великого киргизького письменника Чингіза Айтматова . Саме до цього ювілею вийшла книга чудових українських перекладів творів письменника в авторстві професора Університету Грінченка Миколи Васьківа. Від імені Посольства Киргизстану Жусупбек Шаріпов вручив перекладачеві офіційну подяку за надзвичайну працю. А ректор Університету Грінченка Віктор Огнев’юк висловив переконання у тому, що зв’язки Університету з дружнім Киргизстаном та його Посольством в Україні будуть і надалі міцніти.

Ви тут: Головна Про нас Події УКРАЇНА-КИРГИЗІЯ: НА ПЕРЕТИНАХ ПАРТНЕРСТВА