Ви тут: Головна Про нас Події ГЕРОЙ УКРАЇНИ: «Я ПІШОВ НЕ ЗА УКРАЇНУ…»

ГЕРОЙ УКРАЇНИ: «Я ПІШОВ НЕ ЗА УКРАЇНУ…»

З цієї, на перший погляд парадоксальної фрази Героя України Володимира Жемчугова, наче стартує еволюцію героя, розкриває шлях його змужніння, формування як воїна та патріота. На зустрічі зі студентами Університету Грінченка він відверто каже: «Я пішов не за Україну, а за свій дім, свою маму, рідних…» Але вже дуже скоро з’ясовується, що Україна – це набагато більше і конкретніше поняття, і він має її захистити. Володимир багато розповідає про підпілля і розвідувальну роботу, про друзів і втрати… і ховає під столом свою втрату – у нього немає обох рук. Радник міністра інформаційної політики відверто обговорював зі студентами болючі питання Донбасу та Криму, закликав молодих людей більше цікавитися політикою та історією, брати участь у виборах, а отже, впливати на події в Україні.
Також на зустрічі презентували проект Міністерства інформполітики – документальний фільм «Бранці Кремля». У ньому події з анексією Криму подаються на широкому історичному тлі з використанням свідчень жертв репресій. Тиск, маніпуляції, погрози, залякування, арешти – інструменти імперської політики Кремля. Як цьому протидіяти, має знати молодь – журналісти, юристи та фахівці з міжнародного права. Усі вони з цікавістю взяли участь у дискусії. Приємно, що саме в Університеті Грінченка започатковано мережевий патріотичний проект Мінінформу та студентських рад України. Докладніше дивіться у нашому відеозвіті.

Ви тут: Головна Про нас Події ГЕРОЙ УКРАЇНИ: «Я ПІШОВ НЕ ЗА УКРАЇНУ…»