ПЕДАГОГ У ШАПЦІ МЕРІ ПОПІНС))

"Ми несемо добро і людяність у суспільство"... Ні, це не лозунг нової передвиборчої кампанії українських політиків.. Ця фраза звучить від наших педагогів, наставників, вчителів.
Вони - ініціативні, креативні, часом кумедні, але такі щирі. Саме вони вчать нас не тільки писати твори чи вирішувати рівняння, а й бути творчими та унікальними.
Українці святкують День учителя, а в Університеті Грінченка відзначили ще й День Педагогічного інституту. Тут кожен міг знайти частинку себе. Хто хотів бути ближчим до сердець - завітав на благодійний ярмарок студентських робіт "Від сердця до сердця". Кому було спекотно у приміщенні - відвідав пікнік під відкритим небом "Pedagogue is a trend". Охочі допомогти дітям-сиротам долучилися до благодійного аукціону "Доможемо дітям разом". А студенти-педагоги у образах головних телегероїв - навіяли спогади про перших вихователів. Мері Попінс, Вусатий нянь, Фрекен Бок...
Головною родзинкою був торт із свічкою у вигляді цифри 10, що символізувала "круглу" дату Педагогічного інституту. Атмосфера свята - далі у нашому відеоролику.

Ви тут: Головна Про нас Події ПЕДАГОГ У ШАПЦІ МЕРІ ПОПІНС))