Ви тут: Головна Про нас Події УКРАЇНА-КИТАЙ: МОВОЮ ВЗАЄМОРОЗУМІННЯ

УКРАЇНА-КИТАЙ: МОВОЮ ВЗАЄМОРОЗУМІННЯ

vidkryttya kytaytsi

Не секрет, що Китайська Народна Республіка сьогодні розвивається надзвичайно динамічними темпами. Економіка країни нині є однією з провідних у світі. Зважаючи на зацікавленість України у подальшій розбудові ділових і культурних відносин з Китаєм, наша країна потребує чим далі, тим більшої кількості відповідних спеціалістів. Нині таких відверто бракує, особливо у державних структурах.

В Університеті Грінченка ця проблема добре відома, навіть більше, її вирішують практично. І переконливим тому свідченням стало відкриття тут першого в Україні Центру досліджень Китаю та Класу Конфуція, яке відбулося 17 вересня. Ця подія стала результатом поєднання ініціативи самого Університету з консультативною допомогою Академії соціальних наук Китаю та фінансовою підтримкою Посольства КНР в Україні. А саме відкриття пройшло в рамах Міжнародної наукової конференції: «Трансформаційні процеси в сучасному суспільстві: українсько-китайський контекст». Конференцію присвячено 5-й річниці Ініціативи «Один пояс, один шлях».

Гості Університету Грінченка обговорили перспективи подальшої співпраці між Китаєм та Україною. Особливо наголошувалося на важливості залучення експертної думки у вирішення соціальних проблем.

Ви тут: Головна Про нас Події УКРАЇНА-КИТАЙ: МОВОЮ ВЗАЄМОРОЗУМІННЯ