Ви тут: Головна Про нас Події І НАГОРОДИ ЗНАЙШЛИ СВОЇХ ФІЛОСОФІВ

І НАГОРОДИ ЗНАЙШЛИ СВОЇХ ФІЛОСОФІВ

В Університеті Грінченка відбувся ІІ Всеукраїнський студентський турнір з філософії.
Змагалися представники різних наукових шкіл, відбувався обмін досвідом та ідеями, а також останніми дослідженнями й найновішими тенденціями у сфері філософії.
У турнірі взяли участь 25 команд вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації з усіх регіонів нашої країни.
За результатами фінальної гри І місце завоювала команда «Ignoramus et ignorabimus» Національного університету «Острозька академія».
Блискучу гру (ІІ місце) продемонстрували також команди «Воля до життя» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини і «Профани» Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка.
ІІІ призове місце було присуджено командам: Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Усім учасникам були вручені сертифікати, переможці отримали дипломи та подарунки від Державного видавництва «Либідь».

Ви тут: Головна Про нас Події І НАГОРОДИ ЗНАЙШЛИ СВОЇХ ФІЛОСОФІВ