Ви тут: Головна Про нас Події ЕКОНОМІЧНА ЖУРНАЛІСТИКА - ГРІНЧЕНКО В ТРЕНДІ

ЕКОНОМІЧНА ЖУРНАЛІСТИКА - ГРІНЧЕНКО В ТРЕНДІ

Хто ж із сучасних журналістів висвітлює процеси реформування економіки України якісно, професійно та оперативно? Відповісти на це питання допомогла Національна премія «Media etc. 2.0». Фахові медійники різних направлень і регіонів впродовж місяця надсилали роботи, а журі на чолі із Андрієм Куликовим – медіа-експертом і Оленою Хотенко – Головою Ради «Інституту податкових реформ» обирали найкращих. Нагородження відбулося 5 лютого у залі камерної сцени театру Франка. Вишукану атмосферу підтримував гурт «Друге сонце». Невелике приміщення залу не применшувало значущості події. «Ті люди, які намагаються примусити себе думати, шукати аргументи, які говорять фактами, а не гаслами, котрі намагаються примусити інших критично мислити – вони роблять надзвичайну і безмежно потрібну для нас роботу», – зауважила Іванна Климпуш-Цинцадзе, віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, чия промова відкривала нагородження. Пояснити складні економічні події та реформи зрозуміло, але не спрощуючи – завдання важливе, і номіновані журналісти блискуче це зробили. Серед номінацій були: за кращу публікацію, за кращий відеорепортаж, за кращий радіорепортаж, премія регіональних ЗМІ за кращу публікацію, премія регіональних ЗМІ за кращий відеорепортаж, премія регіональних ЗМІ за кращий радіорепортаж . Спеціальну відзнаку за відеорепортаж «Шопінг для випускниць. Чи можливо у Борисполі одягнутися за 3000 гривень?» Телеканал "Бориспіль" отримала магістрантка Університету Грінченка – Христина Бельскіте разом із своєю колегою – Юлією Каспаровою. АстудіЯ разом із Інститутом журналістики отримали подяки за активну медіапідтримку цієї трендової і важливої премії – #MediaETC 2.0.

Голова журі премії Андрій Куліков знає, що мусить зробити журналіст, який хоче занурити глядача у захоплюючий світ макроекономіки. Про це у сюжеті.

Ви тут: Головна Про нас Події ЕКОНОМІЧНА ЖУРНАЛІСТИКА - ГРІНЧЕНКО В ТРЕНДІ