Ви тут: Головна Про нас Події "СТАРІ ФОТОГРАФІЇ НА СТІЛ РОЗКЛАДИ"

"СТАРІ ФОТОГРАФІЇ НА СТІЛ РОЗКЛАДИ"

Ці рядки з пісні Кузьми Скрябіна відкрили передноворічну фотовиставку "Злови емоцію" у Borys Grinchenko Kyiv Universityу День Миколая. Її творці - студенти спеціальності Реклама і зв'язки з громадськістю - впевнені, що навіть в еру електронних носіїв варто давати життя друкованим знімкам, адже перегляд фотоальбомів викликає найтепліші спогади. Учасники "розклали старі фотографії" на першому поверсі Institute of Journalism. Borys Grinchenko Kyiv University. Всі охочі могли оцінити світлини на емоційність, щирість та оригінальність за допомогою кольорових стікерів. Окрім теплих та яскравих фото, Миколайчик приніс в Інститут солодощі, живу музику та гарний настрій! Який вам гарантований після перегляду нашого відеозвіту.

Ви тут: Головна Про нас Події "СТАРІ ФОТОГРАФІЇ НА СТІЛ РОЗКЛАДИ"