ВОНИ ЖИВІ

Ці жінки не хочуть, щоб їх називали вдовами. Вони вважають себе дружинами, дружинами загиблих під час АТО героїв. Пам’ять не зітреться ніколи, почуття не зникнуть, відтак і їхні чоловіки завжди залишатимуться з ними. Щоб підтримувати кожну родину, яка втратила чоловіка, батька, сина 3 роки тому створили Всеукраїнське громадське об’єднаня «Крила 8 сотні». Напередодні свят активісти разом з членами родин загиблих та курсантами Київський Військовий Ліцей ім. Богуназавітали до Астудії Institute of Journalism. Borys Grinchenko Kyiv University. За підтримки телевізійників гості записали відеопривітання бійцям-фронтовикам. І ми дуже зворушені тим, що мали змогу зробити свій внесок у реалізацію ініційованого Об’єднанням проекту «Вірні Україні».

Ви тут: Головна Про нас Події ВОНИ ЖИВІ