НА КРИЛАХ ВІРНОСТІ УКРАЇНІ

Сьогодні писали листи на фронт... Мабуть, саме так опишуть своє перебування в нашому університеті Institute of Journalism. Borys Grinchenko Kyiv University сьогоднішні гості Астудії. Вдови, сироти і родичі загиблих вирішили відправити на фронт своє послання.Тому наші камери знімали не тренування студентів, а живі і трепетні емоції тих, хто пізнав трагедію війни.

15 12 17 na krylah 01

Проект "Вірні Україні" розпочато. Його ініціювали учасники Всеукраїнського Громадського об’єднання Крила 8 сотні . Організація ось вже четвертий рік опікується родинами загиблих, допомагає соціальній адаптації учасників бойових дій, постраждалих та членів сімей загиблих у зоні АТО. Спілка також обстоює економічні та соціальні права родин загиблих та безвісти зниклих. Університет зустрів гостинно - фотовиставка, патріотична ялинка у дивовижному дворику і навіть... їдальня. Але найбільше - студія. Дружини, діти, родичі і особливі гості - курсанти Київський Військовий Ліцей ім. Богуна, всі вони дізналися про деякі особливості роботи телестудії. І не просто дізналися. Відомий імітатор Doctor Zvuk (Yury Kovalenko) провів з гостями цікавий майстер-клас, під час якого ознайомив їх з вимогами до студійних відеозаписів. Як тримати себе перед камерою, як зробити виступ якомога природнішим, як переконати потенційного глядача у щирості своїх слів.

15 12 17 na krylah 02

Усе це було почуто, а головне – використано безпосередньо на практиці. Адже усі наші гості записали на камеру свої привітання бійцям АТО з Новим роком та Різдвом Христовим. Слова, зрозуміло, були різні. Але смисл їх єдиний: бажання якомога швидше завершити війну і чим раніше побачити героїв живими та здоровими.

15 12 17 na krylah 03

Ви тут: Головна Про нас Події НА КРИЛАХ ВІРНОСТІ УКРАЇНІ