АстудіЯ

У Київському університеті імені Бориса Грінченка 6 грудня 2012 року було урочисто відкрито навчальну телестудію. Презентація відбулась в рамках Тижня Університету, приуроченого до дня народження видатного українського діяча Бориса Дмитровича Грінченка.

Навчально-студійний комплекс дасть змогу студентам набути практичних навичок у царині аудіо-візуальних комунікацій. Тут будуть навчати фото-, радіо- та тележурналістики. Причому не лише студенти профільних спеціальностей, але й майбутні PR-технологи, літературознавці, фахівці з медіа-комунікацій, педагоги одержать змогу вдосконалювати свої мультимедійні навички. Зокрема, для викладачів це можливість створювати курси з дистанційного навчання та моделювати освітній процес перед камерою. Центр також надаватиме додаткові освітні платні послуги за окремими програмами.

Комплекс складається з трьох виробничих приміщень – комп’ютерний клас, так званий, «ньюз-рум» на 20 місць, апаратна монтажу телевізійних та радіопрограм і власне, телевізійний павільйон. У телестудії два знімальні майданчики – для запису інформаційних випусків та ток-шоу. Новітнє обладнання дозволить імітувати прямоефірне мовлення та багатокамерну зйомку. Студенти третього курсу журналістики вже підготували свою першу програму «Я мислю, отже я…» і представили її на відкритті телестудії. У планах трансляція програм в коридорах та аудиторіях університету, а незабаром глобальніше – інтернет-мовлення.

Телестудія вже має свою назву - «АстудіЯ». Рамкові букви українського алфавіту – данина головній праці просвітителя Бориса Грінченка, автора легендарного українського словника. А в центрі – студенти – основні герої і творці університетського телебачення. До слова, навчально-студійний комплекс – справді народна будова. Її створено за підтримки «Благодійного фонду сприяння та розвитку освіти і науки імені Бориса Грінченка» коштом студентів та викладачів університету. Гуманітарний патронат над проектом здійснює Київська міська адміністрація.

Ви тут: Головна Про нас Події АстудіЯ