ПЕРШОКУРСНИК - ЯКИЙ ВІН?

Щороку наприкінці жовтня Університет Грінченка вибухає від концентрації емоцій та драйву! Саме о цій порі першокурсники демонструють свої таланти - голосно заявляють: "Ось ми які!" Вчора ми побачили, які студенти Інституту журналістики. АстудіЯ запитала в першачків - який він - першокурсник-грінченківець і чим підрізняється від інших? Як показало опитування, найпопулярніша відповідь - "КРЕАТИВНИЙ"! Так, лише креативні студенти можуть влаштувати журналістський реп-баттл, прийом в мафіозну сім'ю та квест на виживання. А виживати дійсно довелося, оскільки фестиваль першокурсників Інституту журналістики випав на наймістичніший день року - Хеловін! Просто збіг? Не думаємо! Концерт вийшов до жаху оригінальним! Дивіться самі!

Ви тут: Головна Про нас Події ПЕРШОКУРСНИК - ЯКИЙ ВІН?