Ви тут: Головна Про нас Події "МОЛОДІСТЬ" - БЕЗПРОГРАШНА ЛОТЕРЕЯ

"МОЛОДІСТЬ" - БЕЗПРОГРАШНА ЛОТЕРЕЯ

Як написати ідеальний сценарій? Складне питання, правда ж? Саме так звучала тема майстер-класу відомого сценариста Дениса Замрія для студентів Університету Грінченка. Інститут журналістики в рамках партнерської співпраці з Міжнародним Кінофестом "Молодість" провели безкоштовний майстер-клас, на якому грінченківці дізналися про тонкощі роботи над сценарієм, жанри, особливості та навіть секрети ідеальної назви фільму!

171027 stsenaryst 01

Минулого року Університет Грінченка був інформаційним партнером "Молодості". Студенти-журналісти разом з Астудією створили десять відеощоденників фестивалю, в яких висвітлювали події і найяскравіші кінострічки.
А цьогоріч в рамках спеціальної фестивальної події "Молодість. Пролог" та конкурсу Shoot&Play ви отримаєте унікальну можливість долучитися до коротких форм великого кіно!

171027 stsenaryst 02

Партнери фестивалю "Молодість" обіцяють приз в 1000 доларів за створення короткометражного фільму, а також показ в рамках фестивалю та рекламу на всіх фестивальних подіях. Є час, щоб створити свій шедевр до квітня 2018 р! Спробуйте свої сили!

171027 stsenaryst 03

Ви тут: Головна Про нас Події "МОЛОДІСТЬ" - БЕЗПРОГРАШНА ЛОТЕРЕЯ