Ви тут: Головна Про нас Події МАЛОВІДОМІ ГРАНІ ВІДОМИХ ПОСТАТЕЙ

МАЛОВІДОМІ ГРАНІ ВІДОМИХ ПОСТАТЕЙ

«Шістдесятники». Так називають тих, хто на межі часів «відлиги» та «застою» у своєму житті, думках і творчості виходив за усталені межі радянської ідеології. Переважна більшість – це літератори, журналісти, художники, музиканти, представники різних напрямків гуманітарної науки. На противагу уніфікованому на той час «ми» та естетиці соцреалізму, вони зверталися, передусім, до конкретної людини, до її запитів і потреб. Зрозуміло, що рух «шістдесятництва» був доволі неоднорідним і постаті, які асоціюються із цим процесом, також дуже різні – у політичних поглядах, устремліннях, врешті у своїй життєвій долі. Окреслити деякі творчі особистості тих часів і стало метою міждисциплінарного наукового колоквіуму: «Українська культура 60-х-70-х років, таємниці музеїв України». Студенти Університету Грінченка, спільно з викладачами, вивчали творчість представників «шістдесятництва» та авторів так званої «тихої поезії» 70-х років. Не обминули своєю увагою й учасників правозахисного руху. Результати досліджень було представлено в рамках Фестивалю науки 2017. Однією з особливостей пошукової роботи є те, що вона не обмежувалася вивченням загальновизнаного доробку митців. Наукові студентські команди прагнули копнути глибше і віднайти менш відомі грані у творчості цих відомих постатей.
#astudia #grinchenko #kubg #фестиваль_науки_2017

Ви тут: Головна Про нас Події МАЛОВІДОМІ ГРАНІ ВІДОМИХ ПОСТАТЕЙ