Відкриття телестудії

Дебютним проектом «АстудіЇ» став запис трьох випусків програми «Я мислю, отже, я...». Протягом півтори хвилини студенти третього курсу спеціальності «Журналістика» презентували свої роздуми про ті загальнолюдські цінності, які їх останнім часом найбільше турбують і, як результат, змушують замислитися над серйозними соціальними та особистісними конфліктами.

Студенти мали змогу не тільки перший раз спробувати свої сили в кадрі, але й пройти фактично творчий процес вироблення телепроукту. Це пошук спільної конценції, частотні зібрання планерок, пошук сценічного образу та робота зі звукорежисерами, сценаристами та операторами. Звісно ж, перед тим, як почати підкорювати інформаційний простор, спільна команда «АстудіЇ» символічно розписала та розбила тарілку. «На щастя» - чого і бажаємо телевізійній студії Університету!

Ви тут: Головна Про нас Події Відкриття телестудії