Ви тут: Головна Про нас Події «МАЙДАН ІНФЕРНО» НЕДИ НЕЖДАНОЇ

«МАЙДАН ІНФЕРНО» НЕДИ НЕЖДАНОЇ

Іванна Лабазович, Вікторія Марченко

Студентки спеціальності "Медіа-комунікації"

«Майдан Інферно» Неди Нежданої - це презентація українсько-французького театрального проекту, який покликаний привернути увагу світу до проблем українського суспільства. Переклад французькою здійснили Естель Делавенна за участі Тетяни Сірочук та режисера Крістофа Фетріє.

«Це перша українська п’єса, яка видана окремою книгою у Франції. Вона є водночас сценічною версією та книгою» - сказала автор п’єси Неда Неждана.

В основі театральної постановки – історія двох молодих закоханих, розлучених відомою «кривавою суботою». П’єса «Майдан Інферно» – це усвідомлення того, що саме являє собою Революція Гідності. Адже Майдан - це не лише подія, а індикатор змін, які перетворюють свідомість усього світу.

«Майдан Інферно це виняток з моєї творчості. В постановці дія відбувається у кількох реаліях – справжніх і віртуальних, де сам глядач може стати героєм проекту», - наголосив французький режисер Клеман Перетятко.

Посилання на подію: https://www.facebook.com/events/872937809517535/

Ви тут: Головна Про нас Події «МАЙДАН ІНФЕРНО» НЕДИ НЕЖДАНОЇ