Ви тут: Головна Про нас Події Конституційне право. Наше право на освіту

Конституційне право. Наше право на освіту

У Залі вченої ради Університету Грінченка відбулося урочисте нагородження переможців ІІ (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016» та переможців ІІ (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник». Виявити та підтримати творчу працю вчителів, підвищити їхню професійну майстерність, сприяти творчим педагогічним пошукам, популяризації педагогічних здобутків – таким був задум конкурсу.

На кожному етапі випробувань учасники конкурсу показали свою креативність, професійність, здатність відповідати теперішнім викликам, педагогічні ідеї та досягнення, творчий підхід до використання сучасних інноваційних технологій.

Про нестандартні підходи до навчання дітей, школу майбутнього та необхідність підвищення статусу вчителя говорять переможці та лауреати конкурсу «Вчитель року» м. Києва.

Ви тут: Головна Про нас Події Конституційне право. Наше право на освіту