Ви тут: Головна Про нас Події ПРОГРАШ, ЯК СТИМУЛ ДО МАЙБУТНІХ ПЕРЕМОГ

ПРОГРАШ, ЯК СТИМУЛ ДО МАЙБУТНІХ ПЕРЕМОГ

9 червня на київському стадіоні імені Валерія Лобановського відбувся фінальний матч міської першості студентських футбольних команд. На поле вийшли юні футболісти Національного торгово-економічного університету та Університету Бориса Грінченка. Головний приз змагань – кубок Футбольної асоціації студентів Києва. Під її егідою у нинішньому розіграші кубку брали участь команди більш як 20-ти київських вишів. Що стосується фінального матчу, то суперником грінченківців була досить іменита команда. Майстри м’яча Національного торгово-економічного університету неодноразово брали гору навіть у загальноукраїнських змаганнях. Команда дуже досвідчена. От і зараз перемога лишилася за нею – з рахунком 2:0 наші програли. Але своєю грою довели: вони здатні грати на рівні з найкращими, а в майбутньому і перемагати.

Незважаючи на результат, ректор університету Бориса Грінченка Віктор Огнев’юк задоволений грою своєї команди.

Президент Футбольної асоціації студентів Києва Вадим Місюра вважає абсолютно закономірним, що у фіналі Кубку грала команда грінченківців.

Футбольна команда університету Грінченка ще зовсім молода – була організована лише у 2012-році. Але її тренер Сергій Швець переконаний, що досвід – справа наживна і в майбутньому його команда обов’язково буде лідером.

Ви тут: Головна Про нас Події ПРОГРАШ, ЯК СТИМУЛ ДО МАЙБУТНІХ ПЕРЕМОГ