«Тиша! Запис!»

Що може бути кращим для майбутніх журналістів, ніж відвідини легендарного державного українського телецентру? Ми, студенти третього курсу, нещодавно отримали змогу ближче познайомитися з обраною професією.

UA Перший чи, як його ще називають, телецентр «Олівець» радо відкрив для нас двері свого музею, студій та монтажних. Музей Першого Національного зберігає майже як 65-річну історію вітчизняного телебачення. Від моделей перших телекамер до найсучаснішого експонату – зменшеної копії призу Джамали з Євробачення.

По-справжньому вразило те, з яким бажанням та запалом працівники каналу розповідали студентам про особливості своєї роботи. Нам навіть пощастило спостерігати за підготовкою до зйомки однієї з програм і почути режисерську команду: «Тиша! Запис!»

І, звісно ж, не можна побувати в «олівці» й не піднятися на оглядовий майданчик 21 поверху. Звідти відкривається прекрасна панорама Києва. Буде змога, обов’язково зазирніть туди, це надзвичайне видовище!

Ви тут: Головна Про нас Події «Тиша! Запис!»