Ви тут: Головна Про нас Події ЛІТЕРАТУРА ЯК ХУДОЖНІЙ КОМУНІКАТОР

ЛІТЕРАТУРА ЯК ХУДОЖНІЙ КОМУНІКАТОР

В рамках проведення Фестивалю науки, кафедра української літератури і компаративістики Гуманітарного інституту провела дискусію щодо ролі і місця художньої літератури в інтермедіальному вимірі. Обговорено питання наукового та емоційно-естетичне сприйняття літератури, поглиблення полікультурної компетентності та розуміння специфіки літератури в царині мистецтв.

Творча зустріч та науково-практичні презентації студентських проектів порушували тематику українського поетичного кіноматографу, музично-вокальних версій віршів Л. Костенко та В. Cтуса.

Учасникам зібрання свій талант продемонстрував майстер вишивки, автор «Вишитого Кобзаря» Іван Рябчук. Спочатку Іван Іванович вишив портрет Тараса Шевченка і вірш «Заповіт». Далі на полотні зявився вірш «Думи мої», згодом– «Тече вода». Нині в доробку автора понад сорок вишитих поезій з «Кобзаря» Тараса Шевченка. Ці роботи обрамлені оригінальними орнаментами і мереживом.

«Чоловіків, які вишивають, не так уже й мало. Але я не знаю чоловіка чи жінку, які б вишили в такій кількості поезії Кобзаря» - говорить директор Ірпінського історико-краєзнавчого музею Анатолій Зборовський.

Ви тут: Головна Про нас Події ЛІТЕРАТУРА ЯК ХУДОЖНІЙ КОМУНІКАТОР