Ви тут: Головна Про нас Події ІНТЕЛЕКТ ТА СОЦІАЛЬНІ КОМУНІКАЦІЇ

ІНТЕЛЕКТ ТА СОЦІАЛЬНІ КОМУНІКАЦІЇ

В рамках Фестивалю науки Університету Грінченка кафедра реклами та зв'язків з громадськістю Гуманітарного інституту провела круглий стіл з питань соціальних комунікацій у сучасній Україні. Зокрема представлено можливості інфоресурсу Фонду Президентів України. Також презентовано можливості професійної комунікації на платформі Української бібліотечної асоціації.

Людмила Галаган, директор Фонду Президентів України НБУ ім. Вернадського вважає, що у першу чергу до дискусії про проблеми соціальних комунікацій слід залучати студентів, молодь. Бо саме молоді люди можуть тверезо оцінити сучасні виклики, які стоять перед науковцями.

Оксана Бояринова, голова Молодіжної секції Української бібліотечної асоціації зазначає, що сучасна бібліотека - це майданчик для обміну досвідом між фахівцями, а також можливість культурного та інформаційного збагачення для користувачів бібліотеки.

Олена Воскобойнікова-Гузєва, професор кафедри реклами та зв'язків з громадськістю вважає, що особистий успіх кожної людини залежить саме від уміння якісно та ефективно комунікувати. Тому питання соціальної комунікації у сучасній Україні більш ніж актуальне.

Ви тут: Головна Про нас Події ІНТЕЛЕКТ ТА СОЦІАЛЬНІ КОМУНІКАЦІЇ