Ви тут: Головна Про нас Події КОРОЛЕВИ КРАСИ ПО-ГРІНЧЕНКІВСЬКИ

КОРОЛЕВИ КРАСИ ПО-ГРІНЧЕНКІВСЬКИ

А ми продовжуємо доводити, що українські дівчата найвродливіші! Цього разу осередком краси став наш Університет. Конкурс «МІС Гуманітарного Інституту 2016» привернув справді величезну увагу. Можливо, і через те , що востаннє така подія відбулась аж у 2008 році.

10 чарівних учасниць, повна зала глядачів, запальні танці від Grinchenko Crew – все це створило просто неймовірну атмосферу! Самі дівчата готувалися дуже старанно. Під наглядом координаторів, котрі були у кожної дівчини, конкурсантки створили неповторні, гармонійні та вишукані образи.

А перемогу здобула Карина Ющенко! Ми її щиро вітаємо. Сама Карина розповіла, що тільки підтримка друзів та матері допомогла їй отримати горде звання «МІС Гуманітарного Інституту».

Ви тут: Головна Про нас Події КОРОЛЕВИ КРАСИ ПО-ГРІНЧЕНКІВСЬКИ