Ви тут: Головна Про нас Події ДОШКІЛЬНА ОСВІТА: ЛЮБОВ, ПОКЛИКАННЯ ЧИ ФАХ ?

ДОШКІЛЬНА ОСВІТА: ЛЮБОВ, ПОКЛИКАННЯ ЧИ ФАХ ?

На урочистому відкритті II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Дошкільна освіта» в Педагогічному інституті Університету Грінченка учасники та члени журі обмінялися думками про те, що ж собою являє сучасна дошкільна освіта.  Зокрема виділили три аспекти: любов до дитини, покликання та фахові педагогічні знання.
То ж ким він має бути, сучасний дошкільний педагог?
Любити свою професію - значить любити дітей.

Без покликання справжнім вихователем не стати.

Безперечно, важливі також і суто фахові знання.

Гасло сучасного педагога дошкільної освіти - "учіння без научіння", запевняють організатори олімпіади. Це певний ігровий підхід, коли дитина пізнає світ разом із своїм наставником-вихователем шляхом спільного пошуку відповідей на різноманітні запитання, а також виконує безліч практичних вправ та рухових активностей. Таким чином вона засвоює нові знання.

"Учіння без научіння" це і можливість, і виклик для сучасного дошкільного педагога. Бо такий метод спонукає вихователя до креативного підходу у всьому: від знайомства і вітання, до занять з арифметики і каліграфії. Але для "нової" дитини й нова дошкільна освіта!

Олімпіада проходитиме 20-22 квітня 2016 року у Педагогічному інституті Університету Грінченка. Побажаємо учасникам успіху!

Валентина Коцюба

Ви тут: Головна Про нас Події ДОШКІЛЬНА ОСВІТА: ЛЮБОВ, ПОКЛИКАННЯ ЧИ ФАХ ?