МАЛИЙ СПОРТ ВЕЛИКИХ ДОСЯГНЕНЬ

У Міжнародний день спорту в Університеті Грінченка провели представницький спортивний фестиваль. Студентам презентували досягнення кращих спортсменів вишу. Чим не приклад для молоді активно залучатися до занять фізичною культурою? Стартувала також і університетська спартакіада.

В житті студентів-грінченківців спорт посідає почесне місце. Це місце любові та щирого захоплення. Почали з розминки, як і годиться для тих, хто розуміє ціну системності та драйву від постійних занять спортом.

А далі на екрані ціла галерея призерів та учасників престижних змагань. Ось такий активний мотиватор до дії.

На думку проректора Університету Грінченка Таїсії Бєлофастової, спорт дає можливість виявити свої здібності студентам всіх спеціальностей, гартує характер, вчить колективній праці. Студенти також радо вітали почесних гостей фестивалю – відомих спортивних коментаторів, легенду вітчизняного телебачення Валентина Щербачова, голос 10 олімпіад коментатора Сергія Савелія, досвідчених спортивних тележурналістів Катерину Полякову і Руслана Свіріна. Саме вони зголосилися стати кураторами та увійти до складу журі Конкурсу на кращі спортивні стартапи серед студентства Києва. Проведення конкурсу з п’яти номінацій зініціювали сьогодні грінченківці. Формується і відповідний призовий фонд.

Ви тут: Головна Про нас Події МАЛИЙ СПОРТ ВЕЛИКИХ ДОСЯГНЕНЬ