Ви тут: Головна Про нас Події НОВИЙ СТУДЕНТСЬКИЙ АКТИВ ОБРАНО

НОВИЙ СТУДЕНТСЬКИЙ АКТИВ ОБРАНО

Вперше, за чинним Законом України «Про вищу освіту», студенти обирали представників до органів самоврядування прямим таємним голосуванням. Явка на виборах становила 52 %. Це від двох до п’яти разів більше ніж в інших вишах України. Найактивніше голосували студенти Університетського коледжу. На виборах працювали 67 членів комісій різного рівня. Організували 10 дільниць та оперативно віддрукували 35 000 бюлетенів. 25 березня на відкритому засіданні Центральної виборчої комісії Студентського парламенту Університету оголосили результати виборів представників до органів студентського самоврядування усіх структурних підрозділів. Велася пряма інтернет-трансляція.

На думку голови Центральної виборчої комісії Станіслава Маляра, в подальшому необхідно більше часу відвести для проведення агітаційної кампанії та друку виборчих документів. Це б забезпечило кращий зв’язок кандидатів з виборцями та сприяло залученню більшої частини студентів до роботи органів самоврядування. Новообрані університетські активісти вже мають конкретні плани роботи та запевняють, що довіру своїх виборців виправдають.

Адміністрація також сподівається на підвищення ролі самоврядних органів в житі Університету.

Ви тут: Головна Про нас Події НОВИЙ СТУДЕНТСЬКИЙ АКТИВ ОБРАНО